olej, płótno; 66 x 33 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: góra / upside / t. / Brzozowski, / 1974.
na odwrocie nalepka firmy ramiarskiej Delf Cadres d’Art. Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Polska