Stanisław Wyspiański (1869 Kraków - 1907 Kraków), Studium lilii, ok. 1895-1900

cena wywoławcza
~5 827 EUR
~5 827 EUR

węgiel, kredka, papier; 44 x 30 cm;
sygn. prawy dół monogramem wiązanym: SW
Estymacja 30 000 - 40 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska
Praca posiada ekspertyzę pani Marty Romanowskiej.
Bibliografia:
Król A., Wyspiański, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, Stalowa Wola 2017.