Leon Wyczółkowski (1852 Huta Miastkowska K. Siedlec - 1936 Warszawa), Rybak naprawiający sieci - z teki ukraińskiej, 1912

cena wywoławcza
~932 EUR

litografia; 31,3 x 42 cm w św. p-p.;
sygn p. d.: LWycz
Estymacja 5 000 - 7 000
Proweniencja:
kolekcja Włodzimierza Kaweckiego
Praca wystawiana i reprodukowana:
Leon Wyczółkowski. Prace na papierze z kolekcji Włodzimierza Kaweckiego, Galeria Dyląg, Kraków, czerwiec-lipiec 2018, s. 15.
Praca po konserwacji.