Barbara Wroniszewska (Ur. 1956), Invictus, 2019, z cyklu: Czarno na białym

cena wywoławcza
~1 631 EUR
~3 729 EUR

tusz, płótno; 180 x 180 cm;
sygn. i dat. w kompozycji obrazu u dołu: KRAKÓW 06.07.2019 ROK BARBARA WRONISZEWSKA.
Estymacja 10 000 - 12 000