olej, płótno; 81 x 65 cm;
opisany na krośnie: JERZY SKĄPSKI KRAKÓW / »Rebeka« ol. 1964 81 x 65
Estymacja 9 000 - 18 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska