olej, płótno; 100 x 100,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: SROKA 1987;
sygn. i opisany na krośnie: JACEK SROKA / SZCZURY / [adres artysty]
Estymacja 8 000 - 10 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska