Jacek Malczewski (1854 Radom - 1929 Kraków), Mężczyźni, ok. 1875

cena wywoławcza
~1 515 EUR
~2 214 EUR

tusz lawowany, papier; 23 x 35 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: JMalczewski (ołówkiem);
na odwrocie okrągła pieczęć: ZE ZBIOROW MARJI MALCZEWSKIEJ
Estymacja 8 000 - 12 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska