fotografia bromowa, sepiowana; 22,3 x 24 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: JAN SAUDEK;
napis p. d.: KISSING TEARS AWAY;
na odwrocie: Print No. 27/50 Image No. 20 / © Jan Saudek / 1980.131 II / 178.022.3. 14 64731
Estymacja 12 000 - 16 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska
Bibliografia:
Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.