gwasz, papier; 57,3 x 40,5 cm w św. p-p.;
sygn. l. d.: lenica;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: lenica / urojenie 5 / 1964;
na odwrocie oznaczenie: II/46
Estymacja 9 000 - 12 000
Proweniencja:
- ze spuścizny po artyście
- kolekcja prywatna, Polska