Wilhelm Velten (1847 Petersburg - 1929 Monachium), Koński targ

cena wywoławcza
~10 489 EUR

olej, płótno; 55,4 x 80,4 cm;
sygn. p. d.: W.Velten / München;
u dołu ramy tabliczka z opisem pracy: WILLEM VELTEN, MUNICH / „THE HORSE MARKET”;
na odwrocie nalepki z oznaczeniami: 1689 i A6091
Estymacja 60 000 - 70 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kanada