piórko, tusz, papier; 29,7 x 23,5 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. wzdłuż lewej górnej krawędzi: JERZY NOWOSIELSKI 3.II.90.
Estymacja 10 000 - 14 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska
Bibliografia:
Jerzy Nowosielski, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich, Kraków 2003.