Władysław Hasior (1928 Nowy Sącz - 1999 Kraków), Arka, 1970

cena wywoławcza
~11 421 EUR
~13 986 EUR

technika asamblażu, płyta; 84 x 114 x 14 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: W. HASIOR / -ARKA- / 1970
Estymacja 60 000 - 80 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska