olej, płótno; 80,2 x 99,4 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Winiarz / Paris 1925;
na odwrocie: J Winiarz 1925 oraz fragment nalepki z częściowo widocznym opisem pracy
Estymacja 110 000 - 130 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska