Johann Nepomuk Rauch De Milan (1804 Wiedeń - 1847 Rzym), Myśliwi przy ognisku, 1840

cena wywoławcza
~3 496 EUR
~4 662 EUR

olej, płótno; 105,5 x 136,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. N. Rauch. Moscou 1840
Estymacja 20 000 - 30 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska