Stanisław Górski (1887 Kościan - 1955 Kraków), Baca

cena wywoławcza
~582 EUR

pastel, karton; 33 x 22,7 cm w świetle ramy;
sygn. l. d.: St. Górski
Estymacja 3 000 - 4 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska