Henryk Uziembło (1879 Myślachowice - 1949 Kraków), Pejzaż z Batowic, 1914

cena wywoławcza
~815 EUR

olej, tektura; 41,7 x 41 cm w świetle ramy;
sygn., dat. i opisany p. d.: HENRYK UZIEMBŁO / BATOWICE 1914 rok.
Estymacja 4 500 - 6 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska