Emil Krcha (1894 Kałusz - 1972 Kraków), Krzemieniec. Góra Bony

cena wywoławcza
~582 EUR

technika mieszana, akwarela, gwasz, papier; 48 x 39 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: Emil Krcha;
na odwrocie napis słabo czytelny
Estymacja 4 000 - 6 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska