Leon Wyczółkowski (1852 Huta Miastkowska K. Siedlec - 1936 Warszawa), Widok na prezbiterium kościoła Najświętszej Marii Panny w Krakowie

cena wywoławcza
~815 EUR
~815 EUR

autolitografia; 45 x 37 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: LWyczół 1927 (czarną kredką);
napis l. d.: Tusz kreda (czarną kredką)
Estymacja 5 000 - 7 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska