Teodor Axentowicz (1859 Braszów, Rumunia - 1938 Kraków), Dziewczynka z dzbanem

cena wywoławcza
~4 195 EUR
~4 428 EUR

olej, sklejka; 35,5 x 24,2 cm;
sygn. p. d.: T. Axentowicz;
na odwrocie nalepka z opisem: AUTOR Axentowicz Teodor Liczba porz.: 29 / DZIEŁO Dziewczynka z dzbankiem / ROK Technika Olej FORMAT 25 x 35 Wykon na: drzewie / UWAGI:
Estymacja 20 000 - 25 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska